Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - Nuk Kam Faj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14

ndoshta...
ndoshta une nuk kam faj
a mos valle
se te dua ty
se nje lot me po pikon
se kjo puthje me zgjon
se kjo nate shpejt mbaroi
se te dua ty

REF:
Pse kto lote nuk pushojne
pse kjo zemer vajton
degjo fjalet qe ti them
shpirtin tim ma rremben
pse kjo kenge s'po mbaron
ne te dy po vallzojme
si dy zogje fluturojme
ne kete nate qe s'mbaron
Gena
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/06/2014


Gena - Nuk Kam Faj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Kam Faj".
3. Video është e këngës "Nuk Kam Faj", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gena:


Komente 0