Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - Jalla Shofer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

(GENA)
Jalla shofer jalla
ore djalo i rie
jalla shofer jalla
ore djalo i rie

se je i rie shofer ag
e ta shton merzine
se je i rie shofer ag
e ta shton merzine

(GENA)
Jalla shofer jalla
mos e pi rakin
jalla shofer jalla
ore djalo i rie

......

(GENA)
Jalla shofer jalla
mos ma pi konjakun
jalla shofer jalla
mos e pi konjakun

Se je i ri more djal
e ta shton marakun
se je i ri more djal
e ta shton marakun

(GENA)
Jalla shofer jalla
mos e pi rakin
jalla shofer jalla
ore djalo i rie

..........


Ky tekst u dërgua nga djali i GenesGena
Publikimi: 01/12/2011


Gena - Jalla Shofer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jalla Shofer".
3. Video është e këngës "Jalla Shofer", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gena:


Komente 0