A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • G
  • Gena
  • O Sa Shum Te Dua

Live Video

Video Link

Gena - O Sa Shum Te Dua


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/11/2012

2012-11-25T05:16:33

Sa fjale leshojne syte e tu
Sa zjarr leshojne hapat e tu
Dhe mua me magjeps

Sa zjarr eshte ky trupi yt
Sa zjarr rrenkimi yt
Dhe mua po me çmend po me çmend

Ref...
O sa shume une ty te dua
Leri nazet ti me mua
M'len te puth buzet e tua
Sa te dashuroj

O sa shume une ty te dua
Rri gjithe jeten ti me mua
M'len te prek floket e tua
Pa ty jo s'mund te rroj

Jetoj çdo çast une me ty
Kujtoj kur luanim ne te dy
Dhe s'mundem te harroj

Kujtoj se si kaluam bashke
Kujtoj une diten kur te pashe
Per mua je veçti je veç ti

Ref...
O sa shume une ty te dua
Leri nazet ti me mua
M'len te puth buzet e tua
Sa te dashuroj

O sa shume une ty te dua
Rri gjithe jeten ti me mua
M'len te prek floket e tua
Pa ty jo s'mund te rroj


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019