Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gena - Derdha Lotët

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Derdha Lotët".
3. Video është e këngës "Derdha Lotët", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gena - Derdha Lotët  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Jo S'mund Të Lej"

Këngë e albumit:

"Se Të Dashuroj"

Komente

Asnjë Koment

17/12/2013

2013-12-17T18:00:01+00:002X
I DERDHA LOTET UN PER ATE
E MBYLLA ZEMREN UN PERGJITHKE
E NGRITA GOTEN VETEM PER TY
E FIKA DRITEN MOS VIJE TI
DUART I ZGJATA TE PREKJA TY
NE ENDERR ISHA JO SERDHE TI
ME SHPIRT PO THRRAS
ZEMER KU JE
PORTEN E HAPUR UN DO TA LE
REF:2X
NJE LULE VYSHKET KUR SHIU NUK E LAG
NJE ZEMER VDES KUR DASHURI JO SKA
KJO VJESHT PO IKEN DHE DIMRI DO TE VIJ
POR JO PA TY.


Ky tekst u dërgua nga  leli2013
Më Shumë Këngë Nga Gena:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet