Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gena - A Do Mundem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Do Mundem".
3. Video është e këngës "A Do Mundem", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gena - A Do Mundem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Se Të Dashuroj"

Komente

Asnjë Koment

17/12/2013

2013-12-17T18:00:01+00:00SA DO DOJA QE TE ISHA
EDHE 1-HER BASHK ME TY
TI HARROJA QE TE GJITHA
TE TI PUTHJA ATA SY
REF.
A DO MUNDEM A DO MUNDEM
DHE 1-HER TE TE TAKOJ
A DO MUNDEM A DO MUNDEM
DHE 1-HER TE TPERQAFOJ.

MENDOHU ZEMER SE DO PLAKESH
ZDO TE SHOH NJERI ME SY
DASHURIA ME KA TRETUR
ME KA BER TJETER NJERI

REF 2X
A DO MUNDEM A DO MUNDEM
DHE 1-HER TE TE TAKOJ
A DO MUNDEM A DO MUNDEM
DHE 1-HER TE TPERQAFOJ


Ky tekst u dërgua nga  leli2013
Më Shumë Këngë Nga Gena:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet