Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gena - Byrek, Byrek

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Byrek, Byrek".
3. Video është e këngës "Byrek, Byrek", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gena - Byrek, Byrek  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Jo S'mund Të Lej"

Këngë e albumit:

"Se Të Dashuroj"

Komente

Asnjë Koment

17/12/2013

2013-12-17T18:00:01+00:00Kam dyqanin ke selvia
o usta murat
me e mir e oma se e bija
o usta murat

Kam dyqanin ke selvia
o usta murat
me e mir e oma se e bija
o usta murat

byrek byrek o usta murat
kater copa bojn dy pare
o usta murat
byrek byrekt o usta murat
kater copa bojn dy pare
o usta murat

kam shtepine mu ke treni
hej o usta murat
o kush e lun kara gjyzelin
o usta murat
kam shtepine mu ke treni
hej o usta murat
o kush e lun kara gjyzelin
o usta murat

byrek byrekt o usta murat
kater copa bojn dy pare
o usta murat
byrek byrekt o usta murat
kater copa bojn dy pare
o usta murat


Ky tekst u dërgua nga  leli2013
Më Shumë Këngë Nga Gena:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet