Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gena - Jeto Jeten
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeto Jeten".
3. Video është e këngës "Jeto Jeten", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gena - Jeto Jeten  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

12/07/2016

2016-07-12T15:06:06+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jeto Jeten" kënduar nga Gena.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gena i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kastriot Tusha. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Mendoj me vete sa shpejte koha kalon,
nje makine poshte ne rruge befas me zgjon,
dita eshte e ngrysur por prap me pelqen
te shijoj nje kafe ,kjo ia vlene.

Kam nje mike qe pret nje thashetheme,
dhe pse fare nuk kam nuk ka problem
Ndodhem brenda jetes , kjo ka rendesi
çdo te ndodhe me pas , zoti e di.

Jetoje jeten jetoje asgje mos mendo
neper ethe te fatit ti mos kerko
shijo nje kafe mengjesi ,hajde tjeter çfar do
Nese ke kohe ti enderro

Jetoje jeten....( perseritet)
.. nese ke kohe ti dashuro.

Mua sot me pelqen çdo gje qe shoh
ngjyra qe permbi buze ka vene ajo
Dielli apo shiu nuk ka shume rendesi
Çasti qe kerkoi eshte tani.

Kjo gazete po me lodhe,por nuk e le
Nje kujtim befas shko dhe nuk eshte me
Dita eshte e bukur kur ka viti jete
Tjeter shanse miku im JO nuk ke.

Jetoje jeten jetoje dhe asgje mos mendo....( perseritet)Më Shumë Këngë Nga Gena:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë