Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gena - Mall Per Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mall Per Ty".
3. Video është e këngës "Mall Per Ty", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gena - Mall Per Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Muzika & Teksti:

Gena

Komente

Asnjë Koment

25/03/2020

2020-03-25T17:13:23+00:00Me ëndrra neve ikëm
qytetin e braktisëm
pa fund ky mall e dhimbje
për ty...
Kujtoj un fëmijërinë
rrugicat shoqërinë
s'harroj shtëpinë e vjetër
ndjej mall...
Ikëm
ne ikëm...
Me mallin
dhe dhimbjen...
Shkuan
dhe vitet
me zemër
Korçë...TË DUA

Kitarret s'i harruan
Për vajzat ne kënduam
Me fund i kthyem gotat
Një nga një...

Me ëndrra neve ikëm
Qytetin e braktisëm
Pa fund ky mall e dhimbje
Për ty...

Ikëm,
Ne ikëm...
Me mallin
Dhe dhimbjen...

Shkuan...
Dhe vitet
me zemër
Korçë...TË DUA


Më Shumë Këngë Nga Gena:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet