Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - Fillikat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

A mendove pak, nga un kur ike
A e ktheve koken, syte me mi pa
Ti gjithmon do mbetesh brenga ime
Ti gjithmon do mbetesh pengu im I madh

REF:
Fillikat un mbeta, hallak ne rruge
Te gjitha I humba, jeta mu shkatrru
Dashurine se gjeta, ne klube dhe alkol
Vetem zotin kisha dhe shishen ne dore.

Smundem dot te fshij, nga jeta ime.
Se nje gur ne zemer, me ke lene
Se gjithmon do mbetesh frika ime
Se ne trupin tim, lekur je bere

REF: (X2)
Fillikat un mbeta hallak ne rruge
Te gjitha I humba, jeta mu shkatrru
Dashurine se gjeta, ne klube dhe alcool
Vetem zotin kisha, dhe shishen ne dore
Gena
Publikimi: 05/04/2023
Muzika: Gena
Teksti: Gena
Orkestrimi: Shkëlqim Dule
Mix: Shkelqim Dule
Master: Eni Xhihani
Guitar: Shkelqim Dule
Keyboard: Anesti Cenko
Violin: Eraldo FetoGena - Fillikat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fillikat".
3. Video është e këngës "Fillikat", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gena:


Komente 0