Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - Ku Gabova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ate nate te prisja ty moj mike
Su besova syve kur te pash
Sa shum fort zemra per ty trokiste
Se te dua the nje vit me pare

Si nje hije ti me le dhe ike
Dhe ne shpirt u ndjeva I pafat
Dikush tjeper ty plot zjarr te priste
Shiu edhe lotet u ben bashk

REF:
Ku gabova mikja ime
Copa copa ti zemren ma ke bere
Pluhur dashnie dhe ca kujtime
Mbeten fjale dhe Endra ne syrtar

Ajo iku pa me thene nje fjal
Me la dhimje dhe shume lot me la
Nganjeher me duket si nje enderr
Qe me zgjon edhe iken larg

E kam dash, e kam dasht me zemer
Syt e saj me conin ne parajse
Prap e dua dhe e ndjej ne vena
se per mua ish dashni e par

REF: 3X
Ku gabova mikja ime
Copa copa ti zemren ma ke bere
Pluhur dashnie dhe ca kujtime
Mbeter fjalet dhe Endrra ne syrtar
Gena
Publikimi: 05/04/2023
Muzika: Gena
Teksti: Gena
Orkestrimi: Shkëlqim Dule
Mix: Shkelqim Dule
Master: Eni Xhihani
Guitar: Shkelqim DuleGena - Ku Gabova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Gabova".
3. Video është e këngës "Ku Gabova", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gena:


Komente 0