TEKSTESHQIP

Gena
Ti Nuk E Beson
Lyrics

1,2,3
Ti smund ta besosh
Qfar ndjej une per ty
Ti smund ti kuptosh
Asniher syte e mi
Buzet kur ti puth
Vetem t'ledhatoj
Ti je jeta ime
Pa ty smund te rroj

x2
Buzet kur ti puth
Nis te anderroj
Ti je jeta ime
Gjith boten pushtoj

Dita kur agon
Mezi pres te vish
Fort une te te puth
Me mua ti te rrish
Dhe nata kur bie
Ty te enderroj
Gjum nuk kam ne sy
Cigaren filloj

Ti smund ta besosh
Qfar ndjej une per ty
Ti smund ti kuptosh
Asniher syte e mi
Buzet kur ti puth
Vetem ledhatoj
Ti je jeta ime
Pa ty smund te rroj

x2
Dita kur agon
Mezi pres te vish
Fort une te te puth
Me mua ti te rrish
Dhe nata kur bie
Ty te enderroj
Gjum nuk kam ne sy
Cigaren filloj

Gjum nuk kam ne sy
Cigaren filloj

DËRGOI: