TEKSTESHQIP

Gena
Merri Te Gjitha
Lyrics

Ne dy pjes zemren e ndava,
nje ta fala, nje se ndala
dhe pa zemer prap per ty jetoj
po ta fal qe me harrove
ska rendesi qe me lendove
tjeter kend si ty un skom me pas


meri qe te gjitha ti meri dashurin qe ti braktise dashuria sdo te fal... (2x)

Ti je dielli un jom drit
sa shum net une ty te prita
te kujtoj cdo qast
un ty me malle
po ta fal qe me harrove
ska rendesi qe me lendove
tjeter kend un si ty skom me pas..

meri qe te gjitha ti meri dashurin qe ti braktise dashuria sdo te fal... (4x).....

DËRGOI: