TEKSTESHQIP

Gena
Fillikat
Lyrics

A mendove pak, nga un kur ike
A e ktheve koken, syte me mi pa
Ti gjithmon do mbetesh brenga ime
Ti gjithmon do mbetesh pengu im I madh

REF:
Fillikat un mbeta, hallak ne rruge
Te gjitha I humba, jeta mu shkatrru
Dashurine se gjeta, ne klube dhe alkol
Vetem zotin kisha dhe shishen ne dore.

Smundem dot te fshij, nga jeta ime.
Se nje gur ne zemer, me ke lene
Se gjithmon do mbetesh frika ime
Se ne trupin tim, lekur je bere

REF: (X2)
Fillikat un mbeta hallak ne rruge
Te gjitha I humba, jeta mu shkatrru
Dashurine se gjeta, ne klube dhe alcool
Vetem zotin kisha, dhe shishen ne dore