Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genc Elezaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19
BIOGRAFIA: Genc Elezaj është një këngëtar dhe autor këngësh. Më datë 4 Korrik 2017, Vali Kuqi & Genc Elezaj publikojnë videoklipin "Sy". Muzika e këngës u punua nga Vali Kuqi, Genc Elezaj. Videoklipi u prodhua nga Supercut....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Genc Elezaj

Komente 0