Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genc Leka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
BIOGRAFIA: Genc Leka është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2018, Genc Leka publikon albumin "Live 2018". Më datë 9 Korrik 2018, Genc Leka publikon videoklipin "E Imja Je". Më datë 10 Nëntor 2018, Genc Leka publikon videoklipin "Shko". Më datë 12 Prill 2019, Hekurani publikon videoklipin "Nuk Mundem", në bashkëpunim me Genc Lekën. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Hekuran Krasniqi. Më datë 7 Mars 2020, Genc Leka publikon videoklipin "M'ke Vra". Muzika dhe teksti i këngës ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë KomentLive 2018 (2018)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gezim Demaj

Gazmend Shala (Gaxi)

Nderim Kurti

Bani Kaleshi

Tafil Kurtishi

Titi

Biti Dragusha

Flurim Susuri (Luli)

Besnik Cikaj

Habil Hoxha

Tags: Genc Leka


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet