Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genc Pirraku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Genc Pirraku është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ramadan Sahiti

Taulant Sokoli

Herolind Orllati

Esat Maliqi

Hysni Gashi

Hagji Gjugja

Artim Shyti

Agon Morina

Xhevdet Hysa

Sabit Godeni

Tags: Genc Pirraku


Komente mbi këtë artist