TEKSTESHQIP

Genc & Nadia Tukiçi
Ju Flet Tirana
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ju Flet Tirana" kënduar nga Genc & Nadia Tukiçi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar kompozitori Genc Tukiçi, ndërsa për okestracionin punoi Shpëtim Saraçi.