Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genci Nelku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.2 / Votuan:  5
 • Vendlindja:
 • Ostren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Genci Nelku është një këngëtar. Genci ka lindur ne nje fshat te Dibres Ostren dhe ne moshen 3 vjecare eshte shperngulur ne nje fshat te afert te Tiranes. Ku eshte rritur edhe ka studiuar.Ne moshen 17 vjec ka filluar hapat e pare ne muzik me ndihmen e shokut te tij Ali Abazi qe njihet me pseudonimin (Baba Li). Muziken e nisi shume te thjesht gjithmon solo. Kenga e par ka qen e titulluar "Lamtumir", nje kenge frymzuese per te gjith personat qe e njihnin dhe qe filluan ta njihn...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gzai

Noldi

Lenny

Ildi

Kg Man

Danni

4RDIT

Francezi

Sizer

Lil Bm

Tags: Genci Nelku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet