Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Emri i Vërtetë:
  • Genci Shaqiri
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
BIOGRAFIA: Gesko është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Është ai Genc Shaqiri ose siq eshte i njohur per publikun GESKO, i cili thjeshtë la me gojë hapur të gjithë estradën me projektet e tij. Gesko eshte pjese e Labelit FRIENDS ENTERTAINMENT, ku bashkpunon me Cricket Music, GESKO njihet per kenget e tij,por gjithashtu njihet edhe si tekstshkrues i shum hiteve. Më datë 1 Korrik 2016, Genc publikon videoklipin "Per Inat". Më datë 24 Janar 2017, Tim, Trimmy & Genc publikojnë videoklipin "3am". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (3)

3
2
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Ace Yah

MIN 3

Liil Craizy

Ron Rexhi

Ogi

Explicit

Jokker

Dossi A.K.A Professional's

Herolind Ramabaja

Adriatik Asllani

Tags: Gesko, Genci Shaqiri, Genc


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet