TEKSTESHQIP

Gesko
Hallakatu
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hallakatu" kënduar nga Gesko.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Teksti dhe produksioni në studio u punua nga vetë artisti, teksa kënga vjen me orkestrim nga Gesko & Xhooleeo Beatz.