TEKSTESHQIP

Gesko
As Rakia
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "As Rakia" kënduar nga Gesko.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Tekstin dhe produksionin e mori përsipër vetë këngëtari, teksa këngën e orkestruan bashkarisht Gesko & Xhooleeo Beatz.