Më mbaj mend (për 1 muaj)

Geni Nishtulla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  22
BIOGRAFIA: Geni Nishtulla është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 27 Dhjetor 2016, Geni Nishtulla publikon videoklipin "Nishtulla". Më datë 28 Janar 2017, Geni Nishtulla publikon videoklipin "Cocaina", në bashkëpunim me Mandi Nishtulla. Më datë 13 Qershor 2017, Geni Nishtulla publikon videoklipin "Me Mungon". Më datë 30 Shtator 2017, Geni Nishtulla publikon videoklipin "Mi Amor". Më datë 9 Mars 2018, Geni Nishtulla publikon videoklipin "Bow Down". Teksti u shkrua nga Eri Qerimi, Geni Nishtul...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

TikTok

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Soni Beratit

Skender Buzoli

Egzoni Vogel

Artur Qerimi

Aldi Loci

Altin Tirona

Miri Kamzes

Sulltan Hajolli

Fidan Hajrizi

Mursel Murseli

Tags: Geni Nishtulla, Geni, Geni Sulejmani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet