TEKSTESHQIP

Geni Nishtulla
Mi Amor
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mi Amor" kënduar nga Geni Nishtulla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky produkt muzikor u lansua tek audienca e gjerë me profesionalizëm edhe me videoklip, i cili u publikua më 30 Shtator 2017.