TEKSTESHQIP

Geni Nishtulla, Andrea & Romsi
Nishtulla City (B14)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nishtulla City (B14)" kënduar nga Geni Nishtulla, Andrea & Romsi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Krijimi muzikor u finalizua tek audienca i ilustruar me mjaft shije edhe me një klip muzikor, i cili u publikua me datë 23 Maj 2020. Për vijën melodike dhe për fjalët e këngës u përkujdes Geni Nishtulla, teksa kënga është orkestruar nga Mikel Elmazi.