TEKSTESHQIP

Geni Nishtulla
Leje
Lyrics
(Feat. Mikel Elmazi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Leje" kënduar nga Geni Nishtulla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një impakt sa më të madh, ky krijim muzikor u prezantua para një audience më të gjerë i plotësuar në prizmin vizual edhe me një videoklip muzikor, video produksionin e të cilit e përgatiti Don Enio. Ky videoklip u publikua me datë 7 Qershor 2022. Për kompozimin dhe për orkestrimin u kujdes Mikel Elmazi, teksa kënga vjen me vargje nga vetë artisti.