Më mbaj mend (për 1 muaj)

Geni Osmani

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Geni Osmani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno dhe tallava. Më datë 2 Maj 2019, Altin Tirona, Lush Tirona & Geni Osmani publikojnë videoklipin "Ballkani". Muzika e këngës u punua nga Geni Osmani, ndërsa teksti u shkrua nga Gers Alia. Videoklipi u prodhua nga kompania TheDirectorEXH. Më datë 19 Korrik 2020, Mikel & Geni Osmani publikojnë videoklipin "Baby". Muzika e këngës u punua nga Mikel Osmani & Geni Osmani. Më datë 21 Prill 2021, Altin Tirona & Geni Osmani publikojnë videoklipin "Amelia". Muzika...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Geni Osmani

Komente 0