Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.1 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Gent është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 15 Korrik 2015, Gent publikon videoklipin "Ti Je", në bashkëpunim me Em Jeyf. Më datë 9 Prill 2017, Gent publikon videoklipin "Mafiozi". Më datë 22 Maj 2017, Gent publikon videoklipin "Baby". Më datë 3 Qershor 2017, Gent publikon videoklipin "Nase Kaputt". Më datë 25 Qershor 2017, Gent publikon videoklipin "Push Push", në bashkëpunim me Azero & Shqiptar. Më datë 30 Qershor 2017, Gent publikon videoklipin "Honey". Më datë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Komente

Asnjë KomentKanun (2019)

☆☆☆☆☆

Shoki (2018)

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

7
9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

Dora

Floriant Salihu (Flow)

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Fabiani

Diti-G

GRD

Tags: Gent


Komente mbi këtë artist