Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gent Bushpepa - Rebel Pa Hije Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Pse ti hesht dhe pse nuk flet
Pse ti humbjes i perket
Pse njehere ne jete ti nuk guxon
Une besoj se cdo njeri
Enderron nje bote me t'mire
Te jetoje me shprese
Humbjen ta sfidoje
Se i vetem sot,Veten po rizgjoj

Jo , ti mos ki frike
ta jetosh jeten ashtu sic do ti
Flak pa shuar qendro
Rebel pa hije dhimbjen rezisto

Sa do t'doja te kish goje
Jeta udhen tme tregoje
Se si kte loje pa dhimbje,ta perballoje
Ti kerkon nje motiv
Qe i huaj te jesh,Por guxo
Qe nje dite ti hijen tende prap ta gjesh
Humbjen te sfidosh
Veten te rizgjosh

Jo , ti mos ki frike
ta jetosh jeten ashtu sic do ti
Flak pa shuar qendro
Rebel pa hije dhimbjen rezisto [x3]


Ky tekst u dërgua nga Eugent Bushpepa's FanGent Bushpepa
Publikimi: 29/03/2011
Festivali: Top Fest 8


Gent Bushpepa - Rebel Pa Hije
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rebel Pa Hije".
3. Video është e këngës "Rebel Pa Hije", por nuk këndohet nga Gent Bushpepa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gent Bushpepa:


Komente 1