Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gent Bushpepa - Perse Me Ben Te Urrej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

E ndjeva gjithcka po mbaronte
S'ishim me si me pare
Ajo dashuri s'rezistonte
Ajo tani eshte e vrare

Heshtjen u mundova ta therrja
Por gjithcka ishte e kote
Ti kishe vendosur te shkoje
Nje jete te re te filloje

Para se te shkosh i thash
Degjom nje fjale
Se te gjithe djemte njesoj jane
Por ti ndoshta asnjeher
nuk me ke ndjere vertet
ate zemren time , ti se njeh

Shko tash ti ne jeten tende
Shko te te urresh
ti mua me solle vec dhembje
dhe dashurine ma rrembeve

Shko tash ti ne jeten tende
shko dhe rri e qete
I humba te gjitha ato ndjenja
Nuk me besohet qe te kam dashur vertet

E mos u shqeteso me per mua
Se do di si te dal
ndoshta ne fillim pak vuaj
Por kjo dikur do te ndalet

Do mundohem ti harroj te gjitha
Ato kujtime qe mi le ti mbaj
Sepse ti sje me e imja
me tjeter kend do te dalesh

Para se te shkosh i thash
Degjom nje fjale
Se te gjithe djemte njesoj jane
Por ti ndoshta asnjehere
nuk me ke ndjere vertet
Ate zemren time , ti se njeh

Shko tash ti ne jeten tende
Shko te te urresh
ti mua me solle vec dhembje
dhe dashurine ma rrembeve

Shko tash ti ne jeten tende
shko dhe rri e qete
I humba te gjitha ato ndjenja
Nuk me besohet qe te kam dashur vertete

qe te kam dashur vertet...Yeahh


Ky tekst u dërgua nga Nora


Nuk kemi video për këtë këngë.
Gent Bushpepa - Perse Me Ben Te Urrej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Perse Me Ben Te Urrej".
3. Video është e këngës "Perse Me Ben Te Urrej", por nuk këndohet nga Gent Bushpepa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gent Bushpepa:


Komente 0