Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eugent Bushpepa - Stay With Me Tonight Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6I got hope inside my eyes
And Even though I am feeling blind

Will I forget
Will it be hard
Will it remain inside my heart as the days go by,
I will try.
I wish that I could turn back time
and hold this dream into my arms
And fly, fly

Stay with me tonight
Show me that we can survive
Through the storm and through the tide
Stay with me tonight,
Be a star in my sky
Guide my love and make me feel alive

Hear my heart beating fast again
Would you, reach my soul through these eyes of mine

Fill my thoughts and empty spaces left by sadness
Heal these feelings lost by time and make me whole again
(Cause) These are the times when I forget the sacrifices
And I deny the love inside,
And I'm afraid

Stay with me tonight...

I got hope inside my eyes.


Eugent Bushpepa - Stay With Me Tonight
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Stay With Me Tonight".
3. Video është e këngës "Stay With Me Tonight", por nuk këndohet nga Eugent Bushpepa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gent Bushpepa:


Komente 0