A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Genta Ismajli

Pranoje ➡ Ammettilo

 Shqip ➡  Italisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Arben


Pranoje

Me shikon nje here ne sy
dhe tregome a jame per ty
nuk ke nevoj qe ta mundosh veten
ma jep nje puthje ti
asgje ne jete s'me ben me te lumtur
se sa kur jemi bashke

pSe nuk me thua se c'fare ndjen per mua
pse nuk me thua tani
une e pranoj qe ne zemren time
gjithmone do mbetesh ti

ref(2x)

le ta di bota se jame e jotja
ta di se me dashuron
puthjet e nxehta tek ti i gjeta
me afsh i pervelon(x2)

le ta di bota se jame e jotja
ta di se me dashuron
puthjet e nxehta tek ti i gjeta
me afsh i pervelon

Me pak fjal e nje shikim
jetes ti mi jep gezim
ti je i vetmi qe kam takuar
dhe qe me meriton
ti je i vetmi qe kam takuar
dhe qe me meriton ooooooo'

pSe nuk me thua se c'fare ndjen per mua
pse nuk me thua tani
une e pranoj qe ne zemren time
gjithmone do mbetesh ti
le ta di bota se jame e jotja
ta di se me dashuron
puthjet e nxehta tek ti i gjeta
me afsh i pervelon(x2)

le ta di bota se jame e jotja
ta di se me dashuron
puthjet e nxehta tek ti i gjeta
me afsh i pervelon


Ammettilo

Guardami una volta negli occhi
e dimmi se sono fatta per te
non è necessario che tu ti sforzi
per darmi un bacio
niente nella vita mi farebbe più felice
che stare insieme a te

perchè non mi dici cosa senti per me?
perchè non me lo dici adesso?
io ammetto che nel mio cuore
tu ci sarai sempre

lascia che il mondo sappia, che sono tua
sappia che mi ami
da te ho trovato baci caldi
con la passione li rendi bollenti

lascia che il mondo sappia, che sono tua
sappia che mi ami
da te ho trovato baci caldi
con la passione li rendi bollenti

Con poche parole ed uno sguardo
dai gioia alla mia vita
tu sei l'unico con cui mi sono messa insieme
e che mi merita
tu sei l'unico con cui mi sono messa insieme
e che mi merita

perchè non mi dici cosa senti per me?
perchè non me lo dici adesso?
io ammetto che nel mio cuore
tu ci sarai sempre

lascia che il mondo sappia, che sono tua
sappia che mi ami
da te ho trovato baci caldi
con la passione li rendi bollenti

lascia che il mondo sappia, che sono tua
sappia che mi ami
da te ho trovato baci caldi
con la passione li rendi bollenti

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019