A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Genta Ismajli

Shko ➡ Git

 Shqip ➡  Turqisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: JetaaMm


Shko

Ti me the se kam faj
Me the do te ikesh nga une
Per t'mos u kthyer pastaj

Por ti harrove nje gje
Harrove se fjalet e tua tani
Me nuk kan vlere asgje

Ref:
Po shkon por prap do te vish
Per te ma shtuar kete dhembje dyfish
Dije se zemra veshtire do ta kete
Qe ta fali e ti harroj krejt

Po shkon por prap do te vish
Per te ma shtuar kete dhembje dyfish
Dije se zemra veshtire do ta kete
Qe ta fali e ti harroj krejt

Jam me e thyer se kurre
E di se nuk do te jemi
Ashtu siq ishim dikur
Jam e mbytyr ne lot si duket
Nuk e kam pritur kete gje
Qe me ndodhi sot

Ref:5 x
Po shkon por prap do te vish
Per te ma shtuar kete dhembje dyfish
Dije se zemra veshtire do ta kete
Qe ta fali e ti harroj krejt


Git

Ben hata ile görüntülemek
Bana göre TERK için irade ile
Sonra geri saymak için

Ama bir þeyi unuttu
Lütfen artýk kelimeleri unuttum
Hiçbir þey ile hiçbir deðeri yoktur

Ref:
Gidiyorsun ama geri gelecek
Bu bana acý iki kat eklemek için
Kalbimi zor bulacaksýnýz bilin
Seni unutmak affet

Gidiyorsun ama geri gelecek
Bu bana acý iki kat eklemek için
Kalbimi zor bulacaksýnýz bilin
Seni unutmak affet

Ben asla bozuyorum
Sanýrým olmayacak biliyorum
Biz bir zamanlar gibi
Ben görünüþte gözyaþlarý öldürüldü am
Bunu beklemiyordum
Bugün oldu

Ref: 5 x
Gidiyorsun ama geri gelecek
Bu bana acý iki kat eklemek için
Kalbimi zor bulacaksýnýz bilin
Seni unutmak affet

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019