A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Genta Ismajli

E Pamundur ➡ Imposible

 Shqip ➡  Spanjisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: saramk


E Pamundur

Çdo gjë është e mundur
Nuk besoj më verbërisht
Paska edhe njerëz t`prisht
Paska njerëz që prishin lumturin

Çdo gjë është e mundur
Dallëndyshet mund të kthehen n'dimër
Në janar te cel qershi
Vec unë, unë më kurrë s'do t'jem me ty

Ref. 2x

E pamundur
Është e pamundur thash
Kur më flisnin se me tjetrën të kan par
Unë u binda, vet u binda kur te pash,
A është e mundur se dhe ti je tradhëtar?!!

Çdo gjë është e mundur !
Nuk besoj më verbërisht
Paska edhe njerëz t`prisht
Paska njerëz që prishin lumturin

Çdo gjë është e mundur
Dallëndyshet mund të kthehen n'dimër
Në janar te cel qershi,
veq unë,unë më kurrë s'do t'jem me ty
Ref.x2

E pamundur
Është e pamundur thash
Kur më flisnin se me tjetrën të kan pa
Unë u binda, vet u binda kur të pash
A është e mundur se edhe ti je tradhëtar?!!


Imposible

Todo es posible
no confijo mas siegamente
hay gente destrijos
hay gente que destrujen la felizidad

Todo es posible
las...se pueden regresar en...
?
solo yo,yo nunca no voy a estar contigo

Ref:2x

Imposible
es imposible dije
cunado me digavan que con onta te vin
yo me conzenci sola me conzenci
quendo te vi
a es posible que y tu eres traidor?

Todo es posible
no confijo mas siegamente
hay gente destrijos
hay gente que destrujen la felizidadTodo es posible
las...se pueden regresar en...
?
solo yo,yo nunca no voy a estar contigo

Ref:2x

Imposible
es imposible dije
cunado me digavan que con onta te vin
yo me conzenci sola me conzenci
quendo te vi
a es posible que y tu eres traidor?

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019