A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Genta Ismajli

0-0 ➡ Null Null

 Shqip ➡  Gjermanisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Siinaa....


0-0

Dikush di por nuk mundet
Dikush mundet por nuk di
e nuk e di cila jam unë
Nuk e di cili je ti
Në mes nesh çdo gjë thuhet por jo ajo që duhet
Fjalët që na duhen tepër gjithmonë e lëmë për neser
Çdo ditë lojën vazhdojmë s`humbim as s`fitojmë

Ref.x1
Zero-zero jemi ne edhe sot njësoj si dje
Nuk do të na shkoj gjatë me këtë rezultat
Zero zero jemi ne edhe sot njësoj si dje
I yti është fillimi fundi është i imi.

Dikush di por nuk mundet
Dikush mundet por nuk di
Nuk e di cila jam unë
Nuk e di cili je ti.
Yeah
Në mes nesh çdo gjë thuhet po jo ajo që duhet
Fjalët që na duhen tepër gjithmonë e lëmë për nesër
Çdo ditë lojen vazhdojmë s`humbim as s`fitojmë

Ref.x4
Zero-zero jemi ne edhe sot njësoj si dje
Nuk do të na shkojë gjatë me këtë rezultat
Zero zero jemi ne edhe sot njësoj si dje
I yti është fillimi fundi është i imi.


Null Null

Ref.x1
null-null sind wir heute genau wie gestern
es wird icht lange bei ciesem resultat bleiben
null-null sind wir heute genau wie gestern
der anfang gehört dir das ende mir

Jemand kann aber will nicht
Jemand will kann aber nicht
Ich weiß nicht welche ich bin
Ich weiß nicht welcher du bist
Yeah
Über uns wird viel geasgt aber nicht das was nötig ist
Die worte die wir brauchen sagen wir uns immer am nächsten Tag
Jeden Tag spielen wir weiter verlieren weder gewinnen noch.

ref.x4
null-null sind wir heute genau wie gestern
es wird icht lange bei ciesem resultat bleiben
null-null sind wir heute genau wie gestern
der anfang gehört dir das ende m

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019