A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Genta Ismajli

Pa Ty ➡ Bez Tebe

 Shqip ➡  Kroacisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: andaa


Pa Ty

Të dua , Ku je
kthehu prap te unë!
Eeeeh ` eeeehh ` eeeeh!

Zemër kush të foli keq
një arsye ti po e gjen
ske besiim , pse ky zhgënjim ,
laamtumirë ti po me thua

Ref:
Si do të mundem unë pa ty
kam një shpirt
që vuan për të dy
joo mos harro
shpirti ty të kaam
e kur s'të shoh
zemra më qanë .

Ti një ditë do ta kuptosh
zemer zdo me kesh dhe do m'vlersosh
një kujtim pa mbarim
lamtumirë ti po më thuaa.

Ref:
Si do të mundem unë pa ty
kam një shpirt
që vuan për të dy
jo mos harroo
shpirti ty të kam
e kur s'të shoh
zemra më qanë .

Eh eh , o yeah yeah
eh eh o yeah yeah
Eh eh , po më thuaa!

Ref:
Si do të mundem unë pa ty
kam një shpirt
që vuan për të dy
joo mos harro
shpirti ty të kaam
e kur s'të shoh
zemra më qanë !!
Eh`eh ...


Bez Tebe

Volim te, gdje si
dodi opet kod mene!
Weeh` eeehh ` eeeeh!

Srce tko ti je lose govorio
nades neku manu
nemas vjernost , zasto me lazes,
zbogom mi ti kazes

Ref:
Kako cu ja bez tebe
imam jednu dusu
sta pati za oboje
ne nemoj zaboravit
ti si mi dusa
i kad te nevidim
srce mi place.

Jedan dan ces shvatit
neces me imat i trazit ces me
jedna uspomena bez zavrsetka
zbogom mi ti kazes

Ref:
Kako cu ja bez tebe
imam jednu dusu
sta pati za oboje
ne nemoj zaboravit
ti si mi dusa
i kad te nevidim
srce mi place.

Eh eh , o yeah yeah
eh eh o yeah yeah
eh eh , ti mi kazes!

Ref:
Kako cu ja bez tebe
imam jednu dusu
sta pati za oboje
ne nemoj zaboravit
ti si mi dusa
i kad te nevidim
srce mi place!!
Eh`eh...

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019