A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Genta Ismajli Feat. Dj Dalool

Guximi ➡ Mut

 Shqip ➡  Gjermanisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: loralora


Guximi

When I love the music
Dj Dalool Genta
Take i know you beby

E ni muziken,
Tash o fillimi,
Prej teje nisem,
Mere guximin.

Mos hezito pse,
Me ty po du me kon bashk
....
Mere guximin tash.

Reff:(4x)
Une me ty une me ty
Po du me kan qdo nat
Une me ty une me ty

Sot po du veq me ty me kon ngat
Edhe fjalt qe i thu per mu Du mi ngu prap
Sot po du veq me ty me kon ngat
Edhe fjalt qe i thu per mu Po du mi ngu prap

Jo nuk jam ajo
Si une qdo dit nuk sheh
Jooohh Mos u ndalo
Per neser mos e le

Ref:(4x)
Une me ty une me ty
po du me kan qdo nat
Une me ty une me ty

Genta:
Krejt qka du eshte Me ty me kon ngat
Edhe fjalt qe i thu per mu Du mi ngu prap
Krejt qka du eshte Me ty me kon ngat
Edhe fjalt qe i thu per mu Du mi ngu prap

Ref:(4x)
Une me ty une me ty
Po du me kan qdo nat
Une me ty une me ty


Mut

Genta:
Wenn ich liebe die Musik
Dj Dalool Genta
Nehmen Sie i know you beby
Yehh AAAAA wa

Genta:
Die Musik ni
O nun Anfang (Waww eee)
Da Sie starten
Mere Mut
Woww
Zögern Sie nicht, wenn
Mit dir ist die con du co
Habt Mut jetzt

Reff: (4x)
Ich mit dir bin bei euch alle
Aber du, um jede Nacht
Ich mit dir bin bei euch alle
Yeah-eij

Heute ist schon mit dir du Kegel Ngat
Selbst die Worte, die die mu do
Du Ngu meinem Rücken
Heute ist schon mit dir du Kegel Ngat
Selbst die Worte, die die mu do
Po du mich Ngu wieder

Nicht, dass ich nicht
Da ich nicht jeden Tag sehen
Jooohh
Stoppen Sie nicht
Lassen Sie sich nicht morgen
(Eeeeeeeeeeee)

Ref: (4x)
Ich mit dir bin bei euch alle
ist es, jeden Abend du haben
Ich mit dir bin bei euch alle
Yeah-eij

Genta:
Alle was du
Mit Ihnen, mit Konus Ngat
Selbst die Worte, die die mu do
Du Ngu meinem Rücken
Alle was du
Mit Ihnen, mit Konus Ngat
Selbst die Worte, die die mu do
Du Ngu meinem Rücken

Ref: (4x)
Ich mit dir bin bei euch alle
Aber du, um jede Nacht
Ich mit dir bin bei euch alle
Yeah-Yeah-eij eij.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019