A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Genta Ismajli

Dy Dashni ➡ Two Loves

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  47

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Dy Dashni

REF.:
Ti më mungoon, ti më mungon
Era dashni e ke veq ti.
Edhe njëher, vetem njeher
eja me mu veq boj qa t'them.

Kujdes qa po kthen
për ty m'kan lon mend e ndjen,
kape, kape mesin tem
Kujdes qa po kthen

(X2)
Rreth teje sillem,
un sillem, un sillem,
i kom dy dashni sot ty edhe pijen
Rram pam pam, e kill'em e kill'em
thon per ty ma t'miren
ma t'miren e ka dijen.

REF. 2x:
Ti më mungoon, ti më mungon
Era dashni e ke veq ti.
Edhe njëher, vetem njeher
eja me mu veq boj qa t'them.

Vera e nxeht, e nxeht, e nxeht,
edhe ma nxeht kur ti po m'prek,
kur bohet nxeht trupi vet flet.
U bo shum nxeht, uuh shum nxeht

(X2)
Rreth teje sillem,
un sillem, un sillem,
i kom dy dashni sot ty edhe pijen
Rram pam pam, e kill'em e kill'em
thon per ty ma t'miren
ma t'miren e ka dijen.

REF. 2x:
Ti më mungoon, ti më mungon
Era dashni e ke veq ti.
Edhe njëher, vetem njeher
eja me mu veq boj qa t'them.


Two Loves

Ref:
I miss you,I miss you.
The smell of love you only have it
One more time, only one
Come with me and do what I tell you

Watch out what is turning
Because of you my mind is crazy
Hold hold my waist
Watch our what is turning

X2
Around you i act
I act I act
I've 2 loves today, you and the drinks
Ram Pam Pam kill then kill them
For you they say the best
You have the best knowledge

I miss you,I miss you.
The smell of love you only have it
One more time, only one
Come with me and do what I tell you

Watch out what is turning
Because of you my mind is crazy
Hold hold my waist
Watch our what is turning

Hot summer hot hot.
Even hotter when you touch me
When the body is hot it talks itself
Its too hot hot hot

2
Around you i act
I act I act
I've 2 loves today, you and the drinks
Ram Pam Pam kill then kill them
For you they say the best
You have the best knowledge

I miss you,I miss you.
The smell of love you only have it
One more time, only one
Come with me and do what I tell you

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019