A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Genta Ismajli - Intoxicated


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Guximi"

Këngë e albumit:

"Planet Me"


(2x)everybody's intoxicated
intoxicated,intoxicated

lights,camera action,dont want to less your ....,dont want to....the action,as that intro through the door,the only accsess,a lot of single status,indise a different planet...
...

(4x)everybody's intoxicated

lights,camera action,i must feel like the....10,000 wants dis.....everybody hit the floor,........so you want more,ill give you more,,,you want more,more,more,more

(4x)everybody's intoxicated


Ky tekst u dërgua nga By Genta Fan
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019