A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Genta Ismajli - Idolize Me


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Guximi"

Këngë e albumit:

"Planet Me"
Baby I know your watching every move
Right through my window like a good boy should
Oh oh oh
you're waiting patiently
begging asking wanting me to let inside

Pre-Chorus
Secretly i adore it baby
The raw obsession is driving me crazy
We both know that your hitting the spot
And all of the attention is making me hot

Chorus
Oh Baby baby when your screaming my name
I feel like I'm on top of the world
I get a rush with every touch u make me feel
Like more then just a girl

I'm your Idol
Ya feeling on me
I'm your idol
I'll make u believe
I'm your idol
Your down on your knees
I'll be your star till u cannot breathe
So idolize me
So idolize me

Pulling your hair all up in your face
I'm taking it there like u knew i would
Oh oh oh
Told me I'm the baddest bitch,
Sexy like Shakiras hips,
I'm working you out

Pre-Chorus
Secretly i adore it baby
The raw obsession is driving me crazy
We both know that your hitting the spot
And all of the attention is making me hot


Ky tekst u dërgua nga  anessaa   Tiinna
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019