A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Genta Ismajli - Mos U Ndal


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Guximi"


(x2)
Jena na ku jena , jeten na e kena
qashtu qysh e bojna

Kerko per Jeten edhe mos u ndal
Vallzo per Jeten edhe mos u ndal
Qendro kurr smundesh me pran meje ma
Beso se kurr kurgjo hala su ndal

(x2)
Zemer ty te Ndjeeej
Shpirti ty te Ndjeej

(x2)
Lujna na sa Lujna
edhe apet mujna, forcen na githmone e kem

Kerko per Jeten edhe mos u ndal
Vallzo per Jeten edhe mos u ndal
Qendro kurr smundesh me pran meje ma
Beso se kurr kurgjo hala su ndal

Zemer ty te Ndjeeej
Shpirti ty te Ndjeej


Ky tekst u dërgua nga  netae
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019