A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Genta Ismajli - Sa Ilaqe (remix)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/03/2011

2011-03-06T03:25:54

Waaaaaw .. Sa ilaqe

Je çapkenme kan thene
zemrat ti kidnapon
je plot zjarr e plot mall
besa s`ka si ti o djal.

Energjik e plot nur
pasha zotin je kull
i vetdishem je ti
te lexoj ne sy.

Sa ilaqe n'farmaci
per ty i kam kerkuar
e kot e pata shpirtin tim
un nuk e kam sheruar(2*)

Ti nje her me shikon
un ndihem n'depresion
Je fisnik ideal
hajde afrohu o djal.

Energjik e plot nur
pasha zotin je kull
i vetdijshem je ti
te lexoj ne sy.

Sa ilaqe n'farmaci
per ty i kam kerkuar
e kot e pata shpirtin tim
un nuk e kam sheruar(2*)

Sa ilaqe n'farmaci
per ty i kam kerkuar
e kot e pata shpirtin tim
un nuk e kam sheruar(2*)

Sa ilaqe.


Ky tekst u dërgua nga  loralora
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019