Më mbaj mend (për 1 muaj)


Genta Koleci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  68
 • Vendlindja:
 • Burrel 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Genta Koleci është një këngëtare e njohur. Dy vite pas lindjes te Gentes Familia Koleci u vendos Ne Kamëz (Tirane). Aty ku Genta u rrit dhe perfundoj Shkollen fillore dhe te mesmen. Si te gjith te rinjet dhe Genta është interessuar per perspektivat e ardhshme dhe ne moshen 18 vjecare e mori vendimin: Genta e filloi rrugen e larg per te eksploruar disa Shtete te Evropes. Itali, Gjermani, Austri dhe me ne fund Zvicer ishin shtetet ne te cilet Genta jetoi më së shumti, por pas disa viteve u ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

2 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Suela Malo

Deniza

Xhejni Lito

Persa

Ajkuna Anxhaku

Nertila Selmanaj

Siciliana Mazi

Irva Stefa

Kristina Vreshti

Morena Dyli

Tags: Genta Koleci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet