Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Genta Maliqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  54
 • Vendlindja:
 • Vushtri 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 16 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Genta Maliqi është një shkrimtare e vogël. Ajo vijon mesimet ne shkollen "LATIF BERISHA" ne Doberlluke, ne klasen e VII-1....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Bleona Salihu

Erita N.Bytyqi

Lebibe Feka

Ajla Aliu

Kujtesa Hetemi

Florentina Sopjani

Albena Bajraktari

Bleona Emini

Rinesa Hamzaj

Ezana Morina


Tags: Genta Maliqi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet