Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Xhaferi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  50
BIOGRAFIA: Genta Xhaferi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Qershor 2002, Genta Xhaferi merr pjesë në PoliFest 2002 me këngën "Borebarrdha". Në vitin 2003, Genta Xhaferi publikon albumin "Magji". Në Prill 2005, Genta Xhaferi merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Pa Fat Ne Dashuri". Në Maj 2008, Genta Xhaferri & Denisa marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Thuaj". Më datë 30 Maj 2008, Genta Xhaferi publikon videoklipin "Ti Me Zhvesh Me Sy". Muzika e këngës u punua nga Genti Lako, teksti u shkr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentMagji (2003)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fjolla Hox

Lori Delhysa

Viki

Almeda Luca

Risa

Mirsa Laci

Emma (Emanuela Manaj)

Donjeta Krasniqi

Erisa Dragoshi

Jona Koleci

Tags: Genta Xhaferi, Genta Xheferri, Genta Xhaferri, Genta Xheferi, Gentiana Xhaferi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet