Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Xhaferi - Shtator Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

e di e di mos e le pa ardh
ne shtator un te pata than
mos meno se une tjeter nuk du
e di ti fort mir te pata than qe 1 vit

ti em dasht vjen po nuk po don
me mi pas syt qe po vajtojn
jan skuq e jan zverdh
jan ba per me vdek

ti nuk po edin o dajl qe ne shtator e kem lan em dal
te pata than rii pritem te vendi jon
ref:
mir e kom dit mir e kam prit
se ti nuk me ke dasht
po ke menu qysh emm largu
prej jetes tane
kit borgj un kam emta kthy
mos meno se krejt jan qly
mos meno sjam ka baj hajgare
ti e din qe vdes per 1 djal
si ti nuk kam gjet
kam me vdek me zhg en jet ...
si ti nuk kam gjet kam em vdek em zhig en jet .......ëë


Ky tekst u dërgua nga JonaGenta Xhaferri
Publikimi: 10/05/2009
Festivali: Top Fest 6


Genta Xhaferi - Shtator
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shtator".
3. Video është e këngës "Shtator", por nuk këndohet nga Genta Xhaferi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Genta Xhaferri:


Komente 0