A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gentian Ademaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  29
BIOGRAFIA: Gentian Ademaj është një shkrimtar. Mjeshter i penes, artist i talentuar. E njejta freski, i njejti emocion i forte percillet permes poezise se tij. Shqiperia ka nje thesar te fshehur, nje djale te thjeshte me shpirt te kulluar....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

4 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

» Dërgo Një Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Arber Sokoli

Kasam Shaqirvela

Met Sadiku (Poet)

Imarton Osmani

Orhan Dauti

Shaban S Shabani

Kushtrim Ymeri

Mehmet Disha

Jurgen Ndoci

Abdullah Troshupa


Tags: Gentian Ademaj, Gentjan Ademaj

Gentian Ademaj në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019