A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gentian Dervishi

Not Yet Rated

  • Origin:
  • Zall-Dardhë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Gentian Dervishi is a singer of Folk Traditional music. Më datë 17 Maj 2018, Gentian Dervishi publikon videoklipin "Endrrave U Japim Jet". Më datë 9 Korrik 2018, Gentian Dervishi publikon videoklipin "Heshtja Vret", në bashkëpunim me Ilva Puci. Më datë 13 Gusht 2018, Gentian Dervishi publikon videoklipin "A E Din". Më datë 10 Dhjetor 2018, Gentian Dervishi publikon videoklipin "Dibrane". Më datë 10 Qershor 2019, Gentian Dervishi publikon videoklipin "Balade"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Luis Prendi

Qemal Kadriu

Hysni Gashi

Feriz Elezi

Xhevdet Hysa

Besim Lokaj

Artim Shyti

Asman Hoti

Jonuz Milushi

Genc Pirraku


Tags: Gentian Dervishi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019