TEKSTESHQIP

Gentian Dervishi
Endrrave U Japim Jet
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Endrrave U Japim Jet" kënduar nga Gentian Dervishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Një klip mund të mos jetë hit, por një hit duhet të ketë një klip. Është ky një ligj i pashkruar në showbizin tonë, ndaj ky projekt vjen tek publiku i realizuar në sferën vizuale me videoklip, i cili u publikua më 17 Maj 2018.