TEKSTESHQIP

Gentian Dervishi
Dibrane
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dibrane" kënduar nga Gentian Dervishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Jo vetëm radio dhe audio streaming, sepse krijimi muzikor paraqitet para shikuesve i ilustruar bukur edhe me videoklip, i cili u publikua më 10 Dhjetor 2018.