TEKSTESHQIP

Gentian Dervishi
Kenge Per Vesel Piren
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenge Per Vesel Piren" kënduar nga Gentian Dervishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më në fund pritja e adhuruesve mbaroi dhe projekti vjen tek audienca i përpunuar këndshëm edhe me klip muzikor, i cili u publikua me datë 16 Korrik 2019.